Obleky na míru

„ Elegantní oblek je nejlepší investicí.Pravda : časy jsou zlé .Ale právě proto, že jsou zlé, zákazník musí míti dojem, že vede se vám dobře. Blahobytnost zjevu je náznakem úspěšnosti práce. „
                                                          Krejčovská revue 1930

Zapomeňte na chvíli na každodenní stres a shon  a vstupte s námi do světa Delor, kde se i výběr obleku stává nevšedním zážitkem.

Každý oblek Delor je jedinečný, neboť se řídí Vašimi konkrétními potřebami a přáními.

V příjemném prostředí některého z našich salonů DELOR  si v klidu a soukromí se svou osobní módní poradkyní vyberete látku, která bude korespondovat s Vaším životním stylem. Ať  už často cestujete, chcete oblek na léto, na zimu či na golf, vše dokážeme vyřešit vhodně  zvoleným materiálem.

Nejen módou, ale především Vaší fyziognomií se  řídí střih obleku. A Vašemu naturelu a potřebám se podřizuje jeho vnitřní výbava. Jste konzervativní či si potrpíte na notnou dávku extravagance v podobě výrazné podšívky. Potřebujete  kapsičku v přesné velkosti Vašeho mobilního telefonu, kapsu na cigarety, či tajnou kapsičku na vizitky, vše přizpůsobíme Vašim přáním. A Váš monogram vyšitý na podšívce je již pouhým dovršením dokonalosti.

Ručně šité obleky na míru – Delor Bespoke

Váš oblek musí padnout dokonale – být doslova na Vaši míru. Proto věnujeme zvlášť velkou pozornost důkladnému měření Vaší postavy. Fyziognomie každého zákazníka je jedinečná,
a správně vzaté míry jsou pro ušití obleku klíčové. Proto může první měření trvat až 25 minut, při nichž získáme až 40 údajů o Vaší postavě. Na základě toho měření vznikne osobní střih, kterému se dál věnují naši zkušení krejčí. Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale ručně šitý oblek je tvořen asi 30.000 stehy. Oblek se vytváří a zkouší postupně, k tomu aby vám oblek padnul dokonale, je potřeba minimálně tří zkoušek.

Obleky na míru – Delor Light

Výroba obleků Light je rozdílná – jedná se o kombinaci moderní technologie, kdy se pro každého zákazníka vytváří osobní střih pomocí výpočetní techniky a tradiční formy ruční práce. Zákazník si tak vybere jemu nejlépe padnoucí střih, u kterého i pak navolí veškeré možné detaily obleku – materiál obleku a podšívky, vybere si kapsičky, rozparky, knoflíky,obšití a monogram.U této výroby jsou potřeba pouze dvě zkoušky a i výroba trvá poměrně kratší dobu.